19-20.04 на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів відбулось навчання бухгалтерів Департаменту фінансів облдержадміністрації, управлінь фінансів райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад та органів місцевого самоврядування, які утворилися у результаті об’єднання територіальних громад за програмою тематичного короткострокового семінару «Бюджетна політики в регіоні: практичні аспекти».

У ході навчання розглядались такі теми: «Основні резерви наповнення доходної частини місцевих бюджетів на 2018 рік»; «Децентралізація державного управління та реформування державної служби в Україні»; «Дотримання вимог чинного законодавства з оплати праці»; «Порядок взяття розпорядниками коштів бюджетних зобов’язань»; «Основні аспекти проведення державних закупівель розпорядниками бюджетних коштів»; «Щодо використання бюджетних коштів на ремонтно-будівельні роботи за рахунок Фонду регіонального розвитку України, субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад та місцевих бюджетів»; «Практичні аспекти формування базового рівня бюджетів місцевого самоврядування» та ін.

Зі слухачами працювали: Дмитришен Я.Я. – заступник директора-начальник управління доходів та фінансів галузей виробничої сфери Департаменту фінансів облдержадміністрації; Колесник В.Г. – начальник управління моніторингу виконання місцевих бюджетів та організаційної роботи Департаменту фінансів облдержадміністрації; Баюк М.І. – директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, м.д.у.; Пенделюк Л.Е. – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер Департаменту фінансів облдержадміністрації; Крулик С.Е. – начальник відділу державної підтримки регіонального розвитку управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації та ін.

Під час закриття семінару відбулося анонімне анкетування учасників семінару, підведені підсумки і обговорені результати. Кожен з учасників отримав сертифікат про участь в семінарі.