07.09 на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів відбулось навчання державних службовців Головного управління та  територіальних органів Держгеокадастру у Хмельницькій області, Регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області за програмою тематичного короткострокового семінару «Впровадження нового законодавства України про державну службу».

У ході навчання розглядались такі теми: «100 років інституту державної служби України: витоки та уроки для сьогодення»; «Значення та зміст принципів державної служби»; «Проблемні питання впровадження нового законодавства України про державну службу»; «Розвиток професійної компетенції державних службовців в умовах децентралізації державного управління».

Зі слухачами працювали: Баюк М.І. – директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, м.д.у.; Волощук І.В. – головний спеціаліст Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях; Берцюх М.З. – старший викладач кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права ХУУП, магістр права; Мамчур Ю.М. – начальник відділу з питань персоналу та нагород апарату ОДА.

Під час закриття семінару відбулося підведення підсумків і обговорено результати навчання.