04-05.10 на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів відбулось навчання спеціалістів Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, управлінь (відділів) економіки райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад  за програмою тематичного короткострокового семінару «Актуальні питання та завдання економічних підрозділів місцевих органів влади у впровадженні державної економічної політики».

У ході навчання розглядались такі теми: «Реалізація державної економічної політики на регіональному рівні»; «Залучення інвестицій, спрямованих на регіональний розвиток»; «Робота з відкритими даними та електронними реєстрами»; «Впровадження державної регуляторної політики»; «Актуальні питання та завдання економічних підрозділів місцевих органів влади у впровадженні державної економічної політики» та ін.

Зі слухачами працювали: Грабовський А.В. – заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації; Терещенко Т.В. – в.о. декана факультету управління та економіки ХУУП, к.е.н., доцент; Требик Л.П. – доцент кафедри публічного управління та адміністрування ХУУП, к.держ.упр.; Трачук Д.М. – завідувач сектору державної регуляторної служби у області; Гриневич Ю.В. – директор Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації та ін.

Під час закриття семінару відбулося анонімне анкетування учасників семінару, підведені підсумки і обговорені результати. Кожен з учасників отримав сертифікат про участь в семінарі.