20.09 на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів відбувся тематичний короткостроковий семінар «Актуальні питання реалізації  Закону України «Про запобігання корупції».

У ході навчання розглядались такі теми: «Нормативно-правове регулювання системи запобігання корупції в Україні»; «Дотримання Закону України «Про запобігання корупції» державними службовцями.  Е-декларування»; «Відповідальність представників органів державної влади за корупційні правопорушення» та ін.

Зі слухачами працювали: Рижук І.В. – доцент кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Хмельницького університету управління та права, к.ю.н.; Жураковська Ю.А. – завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області; Земок О.В.  –  оперуповноважений   відділу протидії корупції Управління захисту економіки в Хмельницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, підполковника поліції; Шістка В.О. – начальник відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції  прокуратури Хмельницької області та ін.

Під час закриття семінару відбулося підведення підсумків і обговорено результати навчання. Кожен з учасників отримав сертифікат про участь в семінарі.