30 січня 2020 року проведено виїзний семінар «Ефективна комунікація та запобігання виникненню конфліктних ситуацій» для працівників ЦНАПу виконавчого комітету Славутської міської ради.
Семінар відкрила Крута Вікторія Леонтіївна – керуюча справами виконавчого комітету Славутської міської ради, яка зазначила необхідність висвітлення даної теми для працівників ЦНАПу, оскільки в умовах децентралізації службовці створюють нову культуру спілкування працівників з клієнтами, з місією надання дійсно якісних та комфортних послуг для людей.
У ході зустрічі доцент кафедри філософії та соціально-гуманітарних наук Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, кандидат психологічного наук Гуменюк Оксана Григорівна розповіла як ефективно розв’язувати завдання, пов’язані з розвитком навичок спілкування з людьми, управління власним емоційним станом, самопізнанням та особистим зростанням. Лектор наголосила, що це питання насамперед стосується професійної діяльності та особистого розвитку, який сприяє підвищенню культури спілкування та якості роботи адміністраторів Центру надання адміністративних послуг.
Яцишен Вадим Вадимович – голова громадської організації «Есперо» (психолог-практик) – розповів про доброзичливість і належні комунікаційні навички, оскільки специфіки роботи ЦНАП це постійна робота з людьми
По завершенню семінару у доброзичливій обстановці відбулося підведення підсумків семінару, обговорення тематики навчання працівників ЦНАПів на перспективу.
Учасники семінару отримали сертифікати.