DSCN1222З 6 по 10 червня 2016 року на базі Хмельницького центру ППК відбувалось підвищення кваліфікації за професійною програмою головних спеціалістів відділів з питань призначення та перерахунку пенсій територіальних управлінь Пенсійного фонду України Хмельницької області.

У ході навчання слухачі ознайомились із такими темами: «Статус Пенсійного фонду України, його підпорядкованість, основні завдання та напрями діяльності», «Правові питання надання всіх видів державних соціальних допомог», «Застосування норм пенсійного законодавства при призначенні (перерахунках) пенсій», «Впровадження централізованої системи призначення та виплати пенсій» та ін..

Під час підвищення кваліфікації учасники семінару мали змогу отримати відповіді на проблемні питання, які виникають при виконанні їх професійних обов’язків.

Підвели підсумки семінару та вручили свідоцтва про підвищення кваліфікDSCN1275ації Заярнюк О.С.-  начальник Головного управління ПФУ в Хмельницькій області та Баюк М.І. — директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, м.д.у