Відповідно до спільного розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації та голови Хмельницької обласної ради «Про організацію навчання в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у 2017 році» № 15/2-о/2017-рс упродовж 2017 року заплановано підвищення кваліфікації 12 груп членів тендерних комітетів (уповноважених осіб замовника) за програмою тематичного постійно діючого семінару «Правові та практичні аспекти публічних закупівель в Україні». Так, 11-13 квітня 2017 року на базі Хмельницького центру ППК проходило навчання третьої групи слухачів, які працюють у даному напрямку.

Упродовж триденного семінару висвітлювались такі теми: «Електронні торги: теорія і практика»; «Законодавство України про запобігання проявам корупції в аспекті здійснення публічних закупівель. Судова практика у сфері публічних закупівель»; «Планування закупівель та визначення предмета закупівлі»; «Основні вимоги щодо укладання та виконання договору про закупівлю»; «Оскарження процедур закупівлі у сфері публічних закупівель. Моніторинг публічних закупівель»; «Організація публічних закупівель через електронні сервіси» та ін.

Заняття зі слухачами проводили: Луцюк В.В. – начальник II відділу досліджень та розслідувань Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України; Яворський В.С. – заступник начальника Держфінінспекції в облDSCN3483асті; Решетніков Ю.М. — науковий співробітник відділу досліджень проблем організації боротьби з митними правопорушеннями Науково-дослідного центру митної справи НДІ фіскальної політики Університету державної фіскальної служби України; Требик Л.П. – старший викладач кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права, к.держ.упр.; Ткачук  С.П. – директор «Юридичної консалтингової компанії «Партнери».

За результатами вихідного контролю знань слухачів (тестування) всі учасники семінару отримали сертифікати державного зразка.