Відповідно до спільного розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації та голови Хмельницької обласної ради «Про організацію навчання в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у 2017 році» № 15/2-о/2017-рс упродовж 2017 року планується підвищення кваліфікації 12 груп членів тендерних комітетів (уповноважених осіб замовника) за програмою тематичного постійно діючого семінару «Правові та практичні аспекти публічних закупівель в Україні». Так, 24-26 січня 2017 року на базі Хмельницького центру ППК стартувало навчання першої групи слухачів, які працюють у даному напрямку.

Упродовж триденного семінару висвітлювались такі теми: «Електронні торги: теорія і практика»; «Законодавство України про запобігання проявам корупції в аспекті здійснення публічних закупівель. Судова практика у сфері публічних закупівель»; «Планування закупівель та визначення предмета закупівлі»; «Основні вимоги щодо укладання та виконання договору про закупівлю»; «Оскарження процедур закупівлі у сфері публічних закупівель. Моніторинг публічних закупівель» DSCN3013та ін.

Старший викладач кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права, к.держ.упр. Требик Л.П. вперше з слухачами провела тренінг «Організація публічних закупівель через електронні сервіси» та тематичну зустріч «Особливості роботи порталу Е-DATA».

За результатами вихідного контролю знань слухачів (тестування) всі учасники семінару отримали сертифікати встановленого  зразка.