6 жовтня 2016 року на базі Хмельницького ЦППК відбувся тематичний короткостроковий семінар «Актуальні питання провадження ефективної державної економічної політики». Учасниками навчання стали начальники управлінь, відділів економіки райдержадміністрацій та виконкомів міських (міст обласного значення) рад.

У ході семінару слухачі ознайомились із актуальними питаннями реалізації регіональної економічної політики, особливостями та ризиками споживчого ринку в сучасних умовах; розглянули питання децентралізації державного управління та реформування державної служби в Україні; поглибили знання про систему електронних публічних закупівель в Україні ProZorro та ін.dscn2374

Для учасників навчання організовано круглий стіл за участі працівників Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації: заступника директора Дмитрієнко О.М. та начальника відділу фінансово-організаційного забезпечення Толмачової І.П.

Підсумки семінару підвели Баюк М.І. – директор ЦППК та Дмитрієнко О.М., яка наголосила на необхідності проведення подібних семінарів для подальшого удосконалення роботи та використання отриманої інформації у практичній діяльності.