19 та 20 травня в онлайн-режимі підвищували свою кваліфікацію представники місцевих органів виконавчої влади області за загальною короткостроковою програмою «Практичні аспекти діяльності публічних службовців».

У перший навчальний день у форматі тематичних дискусій було опрацьовано такі актуальні питання: «Проходження державної служби: практичні питання та особливості правового регулювання в умовах воєнного стану», «Як відновити власну спроможність до дієвості в умовах війни/кризи/невизначеності. Психологічний супровід», «Гуманітарна сфера в умовах воєнного стану в Україні» та «Доступ до публічної інформації в умовах воєнного стану».

Цікаво, інформаційно-насичено та пізнавально пройшов і другий день навчання. Тематичні онлайн-дискусії з таких важливих тем, як «Сучасні вимоги до українського мовлення та правопису» та «Онлайн інструменти дослідження дезінформації» допомогли учасникам навчання поглибити свої знання якісно новою інформацією. Завершилося дводенне онлайн-навчання тестуванням з використанням системи Google Форми.

Дякуємо усім учасникам навчання та викладачам-професіоналам:

ВОЛОЩУК Ірині Віталіївні – головному спеціалісту Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.

ВІЛЬЧИНСЬКІЙ Світлані Борисівні – психологу, бізнес-тренеру, спеціалісту з проективних методик.

МЕЛЯКОВУ Антону Володимировичу – доценту кафедри соціальної і гуманітарної політики Навчально-наукового інституту «Інститут державного управління» Харківського національного університету ім.В.Н. Каразіна, к.іст.н., доценту.

ШЕВЧУК Альоні Володимирівні – завідувачу сектору забезпечення доступу до публічної інформації апарату облдержадміністрації.

ГОРЯЧОК Інні Владиславівні – доценту кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету, к.пед.н., доцент.

ТРЕБИК Людмилі Петрівні – доценту кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, к.держ.упр., доценту.

Працюймо разом заради  перемоги!

Бережіть свої життя!

Все буде Україна!