Під такою назвою 1-2 листопада 2016 року на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів відбувся тематичний короткостроковий семінар для завідувачів секторами, спеціалістів опіки (піклування), усиновлення та сімейних форм виховання служб у справах дітей райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад), працівників служби у справах дітей облдержадміністрації.

Семінар відкрили Магур Н.І. – начальник служби у справах дітей облдержадміністрації та Гаман Т.В. – заступник директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, к. держ.упр.

dscn2635Упродовж двох днів навчання слухачі мали змогу обговорити разом із викладачами-практиками багато тем та питань, що стосуються їх повсякденної роботи. Це і питання ведення Єдиного електронного банку даних дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах; і підстави прийняття дітей до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та умови їх перебування у притулку; і порядок взаємодії служб у справах дітей та ЦСССДМ у процесі навчання кандидатів в усиновлювачі, опікуни (піклувальники), прийомні батьки, батьки-вихователі, створення сімей та їх функціонування тощо.

По завершенню навчання всім учасникам вручено свідоцтва про підвищення кваліфікації.