Програма Рада Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» продовжує підтримувати територіальні громади Хмельниччини на шляху їх розвитку та посилення інституційної спроможності.

11 — 12 лютого проходило навчання за спеціальною короткостроковою програмою на тему «Практичні аспекти проходження служби в органах місцевого самоврядування»

Протягом двох днів навчання представники територіальних громад обговорювали питання законодавчого та організаційного підґрунтя управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування, прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування, кадрового діловодства, моделювання організаційної структури в органах місцевого самоврядування та багато інших.

Як і завжди, спікер семінару Наталія Гнидюк, експерт Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні професійно дала роз’яснення запланованих тем. Під час навчання слухачі мали можливість детально розглянути окремі випадки вирішення проблемних питаньз управління персоналом, знайти способи їх розв’язання, обговорити типові помилки в роботі.

Дякуємо пані Наталії за відповідальну підготовку до подачі тем семінару, за змістовне їх розкриття, за ґрунтовні відповіді на численні запитання учасників навчання.

Дякуємо учасникам за участь і особливу активність.