20 вересня 2017 року директор Хмельницького центру підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Баюк М.І. взяв участь у Всеукраїнській нараді-семінарі «Професійна підготовка та розвиток державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування: виклики, завдання, перспективи» (м.Одеса).

Організаторами заходу виступили Національне агентство України з питань державної служби, Національна академія державного управління при Президентові України, Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу та Одеський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України.

У роботі наради-семінару взяли участь керівники регіональних і обласних центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організації та вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку магістрів у галузі знань «Публічне управління та адміністрування».

З вітальними словами до учасників звернулися Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко, віце-президент Національної академії державного управління при Президентові України Марина Білинська, директор Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Микола Іжа та експерт Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні», виконавчий директор Благодійного фонду «Творчий центр ТЦК» Володимир Купрій.

У ході наради-семінару Микола Баюк розповів присутнім про кращі практики професійного розвитку державних службовців в контексті реформування державного управління та європейської інтеграції.