13-14.06 на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів відбулось навчання працівників бухгалтерської та економічної служб Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації та відповідних структурних підрозділів райдержадміністрацій

за програмою навчально-тематичного короткострокового семінару «Практичні аспекти діяльності відділів бухгалтерського обліку та економічних служб агропромислових підрозділів в області».

У ході навчання розглядались такі теми: «Особливості надання фінансової підтримки сільгосптоваровиробників  з державного бюджету у минулих та поточному роках»; «Стан та перспективи розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів»; «Виконання обласної програми розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області у 2017 році та зміни щодо підтримки  сільгосптоваровиробників з обласного бюджету у 2018 році»; «Порядок розрахунково-касового обслуговування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів»; «Особливості та практика проведення  публічних закупівель»; «Основні вимоги до ведення діловодства в органах виконавчої влади» та ін.

Зі слухачами працювали: Бевзюк М.С. – начальник відділу фінансово-кредитного забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів  облдержадміністрації; Стаднійчук Г.П. – начальник відділу економічного аналізу, прогнозування, розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів  облдержадміністрації; Молчан Л.С. – начальник управління економічного аналізу, фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та соціально-економічного розвитку АПК, головний бухгалтер Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів  облдержадміністрації; Гнатюк В.В. – начальник управління обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Головного управління Державної казначейської служби України в області; Луцюк В.В. – начальник II відділу досліджень та розслідувань Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України; Гудловська Л.С. – начальник загального відділу апарату облдержадміністрації та ін.

Під час закриття семінару відбулося анонімне анкетування учасників семінару, підведено підсумки і обговорені результати. Кожен з учасників отримав сертифікат про участь в семінарі.