16-18.04 на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів відбулось навчання керівників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад та об’єднаних територіальних громад, які відповідають за надання адміністративних послуг населенню за програмою тематичного короткострокового семінару «Актуальні питання надання адміністративних послуг».

Метою семінару є оновлення знань із теоретичних та практичних засад реалізації державної політики з надання адміністративних послуг населенню, реформування системи адміністративних послуг в Україні та визначення механізмів зі спрощення процедур отримання послуг населенням, безпека та захист персональної інформації громадян під час надання послуг.

До висвітлення та обговорення тематики заходу залучено представників Департаменту економічного, промисловості та інфраструктури,  відділу містобудування та архітектури облдержадміністрації, Головного територіального управління юстиції в області, головних управлінь Держпродспоживслужби та Держгеокадастру в області, управлінь Державної архітектурно-будівельної інспекції та Держпраці в області, науковців Хмельницького університету управління та права.

У ході навчання розглядались такі теми:« Проблемні питання прийому документів на державну реєстрацію громадських формувань»; «Робота з відкритими даними та електронними реєстрами»; «Концептуальні підходи щодо вдосконалення системи надання адміністративних послуг»; «Дозвільні документи на будівництво»; «Актуальні питання надання адміністративних послуг. Зарубіжний досвід» та ін. Також важливою складовою навчання стало виїзне практичне заняття на базі Центру надання адміністративних послуг Славутської міської ради та на базі Центру надання адміністративних послуг Старокостянтинівської райдержадміністрації. Особливу зацікавленість керівники місцевих ЦНАП виявили в частині запровадження оформлення паспортних документів для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі картки та прийому громадян для підписання декларації із сімейним лікарем.

З метою отримання зауважень та пропозицій по закінченню навчання проведено анкетування учасників семінару, керівники центрів отримали сертифікат проходження навчання за програмою тематичного короткострокового семінару “Актуальні питання надання адміністративних послуг”.