24-26.04 на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів відбулось навчання головних соціальних інспекторів управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад за програмою тематичного короткострокового семінару «Діяльність головних соціальних інспекторів в умовах реформування соціального інспекторату: практичний аспект».

У ході навчання розглядались такі теми: «Проблемні питання в системі соціального захисту в області та шляхи їх вирішення»; «Зміни та доповнення до нормативно-правових актів, які регулюють порядок надання державних допомогу 2018 році»; «Робота із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах»; «Питання практичної діяльності державних соціальних інспекторів»; «Особливості взяття на облік та призначення щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам»; «Особливості роботи із влаштування дітей, які знаходяться під опікою чи піклуванням у сімейні форми виховання»; «Питання практичної діяльності державних соціальних інспекторів» та ін.

Зі слухачами працювали: Дідик М.М. – заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації; Маруняк В.Д. – начальник управління соціальних гарантій, компенсацій, моніторингу пільгового забезпечення та у справах сім’ї Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації; Власюк Т.М. –  директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Магур Н.І. –  начальник служби у справах дітей облдержадміністрації; Павленко А.П. – в.о. начальника відділу контролю у соціальній галузі та культури Управління Західного офісу Держаудитслужби в області та ін.

Під час закриття семінару відбулося анонімне анкетування учасників семінару, підведені підсумки і обговорені результати. Кожен з учасників отримав сертифікат про участь в семінарі.