13-14.09 на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів відбулось навчання спеціалістів управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконкомів міських (міст обласного значення) рад з питань сімейної політики.

Метою семінару є оновлення знань із теоретичних та практичних засад з питань сімейної політики.

До висвітлення та обговорення тематики заходу залучено представників Департаменту соціального захисту населення ОДА, громадської організації «Подільський  центр «Гендерна рада», відділу методичного забезпечення соціальної роботи обласного ЦСССДМ, благодійного фонду «Ксена», Головного управління Національної поліції в області, ДЗ «Хмельницький обласний Центр соціально-психологічної допомоги», Хмельницького інституту соціальних технологій та ін.

У ході навчання розглядались такі теми: «Пріоритетні напрямки роботи Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації»; «Реалізація державної сімейної політики в області»; «Реалізація гендерної політики на регіональному рівні»; «Ідентифікація постраждалих осіб від торгівлі людьми та надання їм комплексної допомоги»; «Організація роботи з внутрішньо переміщеними особами»; «Подолання агресивності в осіб, які проходять корекційну програму для кривдників» та ін.

З метою отримання зауважень та пропозицій по закінченню навчання проведено анкетування учасників семінару, підведені підсумки і обговорені результати. Кожен з учасників отримав сертифікат про участь в семінарі.