26 січня 2018 року у залі Хмельницької дитячої школи мистецтв проведено навчальний семінар «Питання реалізації Закону України «Про запобігання корупції».  Е-декларування»  для посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів Хмельницької міської ради.

Семінар відкрили: Баюк М.І. – директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів та Сабій Ю.С. – керуючий справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

У ході зустрічі Жураковська Ю.А. – завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області акцентувала увагу присутніх на особливостях дотримання Закону України «Про запобігання корупції» посадовими особами місцевого самоврядування, депутатами місцевих рад,  а також поінформувала про особливості заповнення кожного розділу електронної декларації.

Слухачі залишились задоволені організованим семінаром оскільки отримали доступні роз’яснення тих питань, на які вони раніше не могли знайти відповіді. Всі висловили побажання, щоб подібні зустрічі продовжувались.