3 листопада 2016 року заступник директора Хмельницького ЦППК Тетяна Гаман взяла участь у щорічній науково-практичній конференції за міжнародною участю «Розвиток професійних компетентностей державних службовців: комунікативний аспект», яка відбулася у Національній академії державного управління при Президентові України (м.Київ).

Співорганізаторами заходу виступили Національна академія державного управління при Президентові України та Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні.

У роботі конференції взяли участь провідні вітчизняні науковці, експерти в галузі публічного управління, керівники центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, докторанти, аспіранти та слухачі Національної академії.

На пленарному засіданні виступили: Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба, перший віце-президент Національної академії державного управління при Президентові України Анатолій Савков, віце-президент Національної академії Марина Білинська, ведуча Українського радіо Ірина Ткаченко.

По завершенню пленарного засідання всі учасники конференції продовжили свою роботу у секційних засіданнях за темами: 1. Комунікативна складова публічної політики; 2. Комунікативні аспекти правового регулювання публічного управління та адміністрування; 3. Комунікативна компетентність державних службовців у контексті стратегічного управління та адміністрування; 4. Ефективна комунікація у сфері регулювання економічного розвитку; 5. Особливості комунікації у процесі формування та реалізації кадрової політики; 6. Комунікативні інструменти забезпечення національної безпеки; 7. Мовна комунікація в професійній діяльності публічних управлінців; 8. Проектний менеджмент: розвиток компетентностей, формування цінностей та оцінка ефективності. В рамках науково-практичної конференції відбувся круглий стіл «Розбудова спроможності державної служби до управління змінами для підтримки реформ в Україні».

За результатами роботи щорічної науково-практичній конференції за міжнародною участю були прийняті відповідні рекомендації органам державної влади, науковим установам і навчальним закладам України.

А 4 листопада 2016 р. Тетяна Василівна була учасником відкритої конференції з розробки бакалаврської програми з публічного управління та адміністрування.