… райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад 24 — 25 квітня 2017 року на базі Хмельницького центру ППК підвищували кваліфікацію за програмою тематичного короткострокового семінару “Практичні аспекти діяльності бухгалтерських служб управлінь праці та соціального захисту населення”.

Відповідно до затвердженого навчально-тематичного плану зі слухачами проведено лекції, тематичні зустрічі, лекції з елементами тренінгу: «Практика здійснення правил нарахування заробітної плати (з врахуванням змін законодавства)»; «Організація планово-економічної роботи та бухгалтерського обліку в системі соціального захисту»; «Зміст та новели Закону України «Про державну службу»; «Облікова політика установи. Особливості ведення бухгалтерського обліку»; «Робота з електронними реєстрами та відкритими даними в мережі Інтернет»; «Запобігання виникненню конфліктів. Дотримання норм культури ділового спілкування».

DSCN3745Зі слухачами працювали працівники Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації: Гурина Л.І. – заступник директора Департаменту та Паюк В.В. – заступник начальника управління фінансів, організації роботи стаціонарних установ та господарської діяльності, начальник відділу фінансів та бухгалтерського обліку; викладачі Хмельницького університету управління та права: Гуменюк О.Г. – доцент кафедри філософії та соціально-гуманітарних наук, к.психол.н., доцент та Требик Л.П. – старший викладач кафедри публічного управління та адміністрування, к.держ.упр. та ін.

По завершенню навчання учасникам семінару вручені сертифікати встановленого зразка.