dscn2737-2… райдержадміністрацій та виконкомів міських (міст обласного значення) рад 15 листопада навчались за програмою тематичного короткострокового семінару «Актуальні питання розвитку економічного потенціалу області у контексті децентралізації владних повноважень та провадження реформ».

Відкрили семінар Дмитрієнко О.М. – заступник директора Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації та Гаман Т.В. – заступник директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, к.держ.упр.

Тематичні зустрічі з слухачами провели такі викладачі-практики, як: Міщишин В.В. – заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях; Мамчур  Ю.М. – начальник відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації; працівники Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Сорока В.Р. – головний спеціаліст відділу інфраструктури та Гарник О.М. – заступник начальника управління з питань розвитку підприємництва та споживчого ринку — начальник відділу споживчого ринку.

За участі Дмитрієнко О.М. та Толмачової І.П. – начальника відділу фінансово-організаційного забезпечення Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації відбувся круглий стіл «Актуальні питання провадження ефективної державної економічної політики на рівні регіону».

Завершилось навчання врученням сертифікатів встановленого зразка.