Відповідно до Спільного розпорядження голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради «Про організацію навчання в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у 2016 році» від 27.01.2016 р. № 36/4-о/2016-рс у І півріччі 2016 року передбачено навчання 7 груп старост об’єднаних територіальних громад.

4IMG_2101-6 травня 2016 року на базі Хмельницького центру ППК розпочалось навчання першої групи сарост Гуменецької, Наркевицької, Війтовецької, Берездівської та Ганнопільської об’єднаних територіальних громад за програмою тематичного короткострокового семінару «Практичні аспекти професійної діяльності старост об’єднаних територіальних громад області».

У ході семінару слухачі ознайомились із такими темами: «Про особливості функціонування об’єднаних територіальних громад з урахуванням змін до чинного законодавства», «Організація діяльності старости», «Робота із зверненнями громадян», «Підтримка місцевої влади  в реплікації методології Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Залучення громадськості до вирішення актуальних питань розвитку села», «Вплив адміністративно-територіальної реформи та децентралізації влади на зміну земельних відносин» та ін.IMG_2078

Із старостами працювали: директор Хмельницького регіонального офісу реформ Яцковський С.В., заступник начальника відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення виконавчого апарату обласної ради Панасюк М.В., начальник відділу з питань нотаріату ГоловIMG_2089ного територіального управління юстиції в області Муляр Н.О., начальник юридичного відділу Головного управління Держгеокадастру в Хмельницькі області Халавчук О.М. та ін.

По завершенню семінару слухачі отримали інформаційно-довідкові матеріали на дисках та буклет «Староста як нова організаційна форма місцевого самоврядування