12 грудня 2017 року директор Хмельницького Центру ППК Баюк М. І. та начальник навчально-методичного відділу  Центру  Войт М. І. взяли участь у Форумі регіонального розвитку «Розумне зростання Хмельниччини та розвиток територій», який проводився Хмельницьким Центром розвитку місцевого самоврядування спільно з Хмельницькою облдержадміністрацією та Хмельницькою обласною радою в рамках проекту U-LEAD з Європою “Підтримка реформи децентралізації в Україні”.

Учасників Форуму привітав перший секретар Представництва Європейського Союзу в Україні Бенедікт Геррманн.

Про розумне зростання регіону в умовах децентралізації у своєму виступі говорив директор з питань науки та розвитку ГО «Інститут громадянського суспільства», експерт Програми «U-LEAD з Європою» Анатолій Ткачук.

У панельній дискусії на тему «Розумна економіка Хмельниччини» голова облради Михайло Загородний виступив з інформацією «Від розвитку громади до розвиненого регіону. Хмельницькі села і децентралізація».

У цій же дискусії тему обговорювали експерт національного рівня Програми «U-LEAD з Європою» Петро Мавко, президент Хмельницької торгово-промислової палати Наталія Бєлякова, які говорили про сталий розвиток громад, їх співробітництво з бізнесом, впровадження інновацій та залучення інвестицій для створення нових робочих місць.

Під час панельних дискусій «Розумна освіта», «Розумний простір», «Розумний розвиток людського потенціалу» виступали очільники об’єднаних територіальних громад, представники громадських об’єднань та регіональні експерти.

 

 

На Форумі регіонального розвитку кожна об’єднана територіальна громада мала змогу продемонструвати зразки продукції, яка виробляється на їх територіях.

Хмельницький Центр ППК також представив на Форумі  свою   експозицію, яка демонструвала проведену роботу та можливості Центру щодо професійної підготовки управлінських кадрів Хмельниччини.