…під такою назвою 29-30 травня 2017 року на базі Хмельницького центру ППК проходив тематичний короткостроковий семінар для начальників відділів допомог управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад.

Протягом двох днів підвищення кваліфікації слухачі прослухали теми, які розкрили досвідчені викладачі, а 0-02-04-65302e25a1aee660582d4d2a547c27370cdf5740a7072e8c2aba00a2472f15d3_fullсаме «Проблемні питання в системі соціального захисту області та шляхи їх вирішення» (Дідик М.М. – заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації (далі – Департамент), «Зміст та новели ЗУ «Про державну службу» (Мамчур Ю.М. – начальник відділу з питань персоналу та нагород апарату облдержадміністрації), «Правові питання надання всіх видів державних допомог» (Маруняк В.Д. – начальник управління соціальних гарантій, компенсацій, моніторингу пільгового забезпечення та у справах сім`ї Департаменту), «Удосконалення механізму надання населенню житлових субсидій у 2017 році» (Грох Н.М. – начальник відділу моніторингу пільгового забезпечення та житлових субсидій Департаменту); «Практичні аспекти діяльності державних соціальних інспекторів» (Василиків М.В. – головний спеціаліст відділу державної допомоги та реалізації сімейної політики Департаменту), «Напрями роботи із влаштування дітей, які знаходяться під опікою чи піклуванням у сімейні форми виховання» (Буран Л.В. – головний спеціаліст служби у справах дітей облдержадміністрації), «Зміни до програмного забезпечення для виконання функцій призначення і перерахунку житлових субсидій, державної допомоги» (Василевський О.С. – провідний спеціаліст КЗ «Хмельницький обласний центр з організації роботи по обробці інформації та фінансуванню соціальних програм»).

За участі представників ТОВ «Хмельницькгаз збут» та ПАТ «Хмельницькобленего» відбувся круглий стіл на тему «Співпраця Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, ТОВ «Хмельницькгаз збут» та ПАТ «Хмельницькобленерго».

З учасниками семінару проведено анкетування, яке дало можливість їм оцінити організацію навчального процесу та його змістовне наповнення, висловити свої думки щодо проведених занять. За результатами анкетування 100 % респондентів відмітили, що в цілому задоволені освітнім та організаційним процесами в Хмельницькому ЦППК.