16-18 лютого 2016 р. на базі Хмельницького центру ППК підвищили кваліфікацію новообрані сільські, селищні голови Віньковецького, Городоцького, Дунаєвецького, Ізяславського, Красилівського та Теофіпольського районів за програмою тематичного короткострокового семінару «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації».

У ході семінару зі слухачами зустрівся голова Хмельницької обласної ради Михайло Васильович Загородний, який розповів про першочергові завдання щодо забезпечення децентралізації та реформи місцевого самоврядування.

Впродовж навчання обговорено такі теми: «Організація роботи органів місцевого самоврядування», «Планування та управління фінансовими ресурсами територіальної громади», «Актуальні питання земельних відносин», «Надання адміністративних послуг органами місцевого самоврядування» та ін.

За підсумками навчання було проведено анкетування слухачів, які відзначили високий рівень підготовки та проведення всіх навчальних заходів та актуальність набутих знань. Внесені  пропозиції будуть використані  в подальші роботі з метою якісного надання освітніх послуг.